Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Projekty


  PROGRAM DLA SZKÓŁ.  SZKLANKA MLEKA
     ELEKTROŚMIECI

MAŁE DZIECI - DUŻE SZANSE


OTWORZYĆ ŚWIAT


Aktualnie online

ˇ Gości online: 1

ˇ Użytkowników online: 0

ˇ Łącznie użytkowników: 45
ˇ Najnowszy użytkownik: AndrzejPn

pomoc


Szanowni Państwo,

ponieważ nasi uczniowie znaleźli się w nowej, nieznanej sobie sytuacji – bez kontaktów z rówieśnikami, możliwości samodzielnego przebywania w miejscach publicznych, codziennej nauki, od 6 kwietnia do dyspozycji Państwa i Państwa dzieci będzie nasz szkolny pedagog.
Zapraszamy Państwa i Państwa dzieci do dzielenia się niepokojami w czasie tak trudnym dla nas wszystkich. Spróbujemy Państwu pomóc i wesprzeć oraz udzielić dzieciom koniecznych wskazówek i porad.
Głównym odbiorcą naszych porad będą nasi uczniowie, będziemy starali się rozmawiać z nimi nie tylko o sytuacjach i kłopotach szkolnych, ale przede wszystkim o lękach i stresach związanych z szerzącą się pandemią.
Każdego dnia w godzinach od 13.00 -14.00 uczniowie będą mogli się kontaktować z pedagogiem szkolnym, w każdej niepokojącej ich sprawie. Także Państwa zachęcamy do korzystania z proponowanej możliwości. Chcąc być jak najbliżej naszych uczniów proponujemy Państwu i uczniom bardziej bezpośredni kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 667 945 779.

Praktyczne wskazówki w zakładce PEDAGOG SZKOLNY I PORADY dla RODZICÓW

rekrutacja

Informujemy Państwa, że rekrutacja do SPSP w Steblowie trwa do 15 kwietnia 2020 roku.

wniosek o przyjęcie dziecka do szkoły

informacja

DOMOWY plan lekcji w zakładce UCZNIOWIE obowiązuje od środy 25 marca 2020 r.

Domowe nauczanie


Jak zorganizować dzieciom warunki do nauki w domu?

naciśnij poniższy link

Jak zorganizować dzieciom warunki do nauki w domu?

Od 25 marca rozpoczynamy naukę zdalną zgodnie z nowymi ustaleniami Rady Pedagogicznej przyjętymi w oparciu o Rozporządzenie MEN z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. z 2020 r. poz. 493).

Na stronie internetowej szkoły widnieje nowy plan lekcji (domowy plan lekcji obowiązuje od środy 25 marca) na ten okres nauki.
Materiały do lekcji będą również przekazywane Państwu oraz uczniom przez dziennik elektroniczny Librus. (Pełna funkcjonalność dziennika, w tym możliwość odbierania i wysyłanie załączników do wiadomości i zadań domowych jest możliwa przez stronę Librus, aplikacja na telefon jeszcze tego nie umożliwia, dlatego zalecamy logowanie się do dziennika przez przeglądarkę internetową np. na komputerze).

Uczniowie będą podlegali klasyfikacji i ocenianiu, co oznacza że ich udział w zajęciach (rozumiany jako wykonanie przekazanych zadań i ewentualne odesłanie wiadomości) będzie potwierdzeniem obecności. Ocenianie będzie skupiało się na docenianiu zaangażowania naszych uczniów i ich systematyczności, a w nieco mniejszym stopniu na poziomie zdobytej wiedzy.

Doceniamy Państwa wsparcie i wspólną pracę, w tym nietypowym czasie tylko wspólnymi siłami osiągniemy sukces. Nauczyciele pozostają do Państwa i uczniów dyspozycji w godzinach zajęć (zgodnie z nowym zastępczym planem zajęć), zachęcamy do kontaktu przez Librus, kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Zdajemy sobie sprawę, że samodzielna praca uczniów jest również obciążeniem dla Państwa, staramy się tak dobrać ilość materiału, aby nie stanowiło to dla nikogo nadmiernego ciężaru. Będziemy oceniać i nagradzać naszych uczniów z wyrozumiałością, ponieważ wszystkim nam zależy przede wszystkim na ich zdrowiu i szczęściu. Jesteśmy z Państwem, służymy wsparciem i pomocą.

Nauczyciele SPSP Steblów

rekrutacja

Informujemy Państwa, że rekrutacja do SPSP w Steblowie trwa do 15 kwietnia 2020 roku.

wniosek o przyjęcie dziecka do szkoły

liga pływacka


LIGA PŁYWACKAZa nami kolejne III już zawody tegorocznej edycji Szkolnej Ligi Plywackiej. Nasza szkoła .....

zobacz galerię


wizyta


WIZYTA w MULTISERWISIE


Uczniowie klasy 8 gościli w ubiegłym tygodniu w przedsiębiorstwie Multiserwis,......

zobacz galerię


Wygenerowano w sekund: 0.23
22,128,697 unikalne wizyty