Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Projekty


  PROGRAM DLA SZKÓŁ.  SZKLANKA MLEKA
     ELEKTROŚMIECI

MAŁE DZIECI - DUŻE SZANSE


OTWORZYĆ ŚWIAT


Aktualnie online

ˇ Gości online: 2

ˇ Użytkowników online: 0

ˇ Łącznie użytkowników: 45
ˇ Najnowszy użytkownik: AndrzejPn

WolontariatSkład Rady Szkolnego Koła Wolontariatu w roku szkolnym 2019/2020


Szkolny regulamin wolontariatu SPSP w Steblowie w roku szkolnym 2019/2020
11.01.2020r. członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu odwiedzili Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Opolu. Ośmioosobowa grupa wolontariuszy przywiozła czworonogom karmę i koce, które uczniowie SPSP w Steblowie przynosili do szkoły. Pani pracująca w schronisku serdecznie nam za dary podziękowała i oprowadziła po części obiektu, w której przebywają koty. Przed wyjazdem w drogę powrotną odwiedziliśmy jeszcze bezdomne pieski znajdujące się w kojcach. Serdecznie dziękujemy panu Dariuszowi K. za poświęcony czas i usłużenie samochodem.
Opiekun SKW Elżbieta Dropek


21.12.2019r w sobotnie przedpołudnie, czteroosobowa grupa wolontariuszy z naszej szkoły, odwiedziła pacjentów w szpitalu w Krapkowicach. W ramach akcji "Razem na Święta" uczniowie kl.V wręczyli, przebywającym na różnych oddziałach szpitalnych pacjentom, wykonane ręcznie kartki świąteczne z życzeniami. Po przyjeździe ze szpitala uczniowie wyruszyli ze świątecznym kartkami do mieszkańców Steblowa, aby zgodnie z hasłem akcji, nikt nie czuł się samotny w święta.
Opiekun SKW Elżbieta Dropek2.12.2019r. wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariatu w Steblowie dostarczyli uzbierane przez uczniów dary dla potrzebujących dzieci. Wśród nich znajdowały się m.in zabawki, maskotki, puzzle, gry planszowe, odzież dziecięca i bajki. Zostały one złożone na ręce wolontariuszki Krapkowickiego Centrum Dobroczynności, pani Anny Kamińskiej. Wszystkim darczyńcom z naszej szkoły serdecznie dziękujemy.
Zgodnie z planem pracy Szkolnego Klubu Wolontariatu, tuż przed Wszystkimi Świętymi, kilkuosobowa grupka uczniów porządkowała opuszczone groby na cmentarzu w Krapkowicach. W stu procentach sprawdziło się powiedzenie, że więcej radości jest w dawaniu, niż braniu. Dowodem na to był fakt, że wolontariusze, pomimo chłodu, niechętnie wracali do domu. Tym co podczas tej akcji ofiarowali był ich wolny czas.
Opiekun SKW Elżbieta Dropek


Wygenerowano w sekund: 0.03
22,129,758 unikalne wizyty